Ara
  • dusaygin

Seni Senden Başka Ne Durdurabilir?

En son güncellendiği tarih: 30 Oca 2019

Bu aralar kendimi tanıyamıyorum. Ne istediğimi, neyi sevdiğimi, hangi konularda iyi olduğumu, odak noktamı, kısaca kendimle ilgili hiç bir şeyi bilmiyorum bu aralar. Sürekli bir tutunacak dal arayışındayım, birileri ben anlatmadanda olsa bir şeyleri görsün, anlasın, bana reçetemi yazıp neye ihtiyacım olduğunu söylesin istiyorum. El versin bana .. Evet evet el versin ve herşey bir anda istediğim şekle dönüşsün...


Dönüşmüyor, Dönüşmeyecek..


Koca bir okyanusun ortasında, nereye gittiğini yada gitmesi gerektiğini bilmeden yol alan, ve habire yön değiştirerek doğru rotayı bulmaya çalışan bir tekne gibiyim.. Okyanus iş hayatım, tekne ben.. Bu örnekleme elbette özel hayatım içinde olabilirdi ama ben bu hissiyatı işim ile ilgili yaşıyorum.


Bildiğim her şeyi, yine yeni yeniden, çevremdeki dostlarımdan dinleyerek, ünlü ve etkili konuşmacıların videolarını izleyerek, kitaplardaki satır arası mesajların altını çizerek bir kez daha öğrenmek istercesine bir kısır döngü ..
Eminim farklı yaş aralıklarında hemen hemen hepimizin, farklı senoryalarda farklı kahramanlarla oynadığımız bir tiyatronun duygularımızdaki tarifi bu şekilde oldu, oluyor yada olacak. Panik yok.. Tek yapmamız gereken kendi özümüze dönmek ve çözümün kendimiz olduğunu farketmek. Tutunacak tek dal, sahip olduğumuz meziyetleri sahneye koyması gereken bizleriz. Çok sevdiğim bir arkadaşımında dediği gibi ; hareket etmek ve bizi duruduran, yavaşlatan bilinç altı dosyalarımızı saklandıkları yerlerden çıkartıp, tek tek silmeli ve rızıklarımızı beklemeye geçmeliyiz.. Bunu başarabilirsek bizi biz bile durduramayız.


Selametle..

0 görüntüleme

05334914704

- 0216 599 0 387( DÜS )

Ataşehir / İstanbul, Türkiye

©2018 by DaireSell Yönetimler, Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri. Proudly created with Wix.com